שי חינם מ-Elixir
מעניין אתכם לדעת איך לתכנן מחקר שוק ולהצליח?
עם 13 הטיפים שלנו תוכלו לתכנן מחקר שוק בלי לפספס
 לקריאה הקש כאן


Elixir- מחקר יעוץ והדרכה
בהנהלת ד"ר דורית בן-ברוך
פרנסיסקו דה גויה 7, ק. אתא
ת.ד. 470, קרית חיים, 26101
טל: 04-8706328
פקס: 04-8706327
  dorit@elixir.co.il               
 
 עקבו אחרינו
                                 
 
 
התחרות בין חברות האשראי גוברת: ישראכרט משיקה שירות שמאפשר לשלם באשראי בארועים משפחתיים
    TheMarker - Israeli financial news and markets data - המדיה לעסקים - חדשות ונתונים בזמן אמת
13:09 | 18.1.2006  נופר סיני  (TheMarker) 
 

התחרות הגוברת בין חברות האשראי בישראל - בין היתר, לקראת כניסת המגבלות על מסגרת האשראי לתוקפן במהלך השנה הקרובה - מביאה אותן לפתח שירותים ומוצרים חדשים ללקוחות. במסגרת זו נחתם לאחרונה ההסכם לשיתוף הפעולה בין ישראכרט לחברת "אשראי לי", המאפשר לראשונה ללקוחות ישראכרט לחייב את כרטיס האשראי עבור מתנות הניתנות באירועים משפחתיים כחתונות, בר/ בת מצווה, בריתות ועוד.

השירות יאפשר למוזמנים להעניק מתנה כספית בתשלום אחד או בפריסה לתשלומים, בעוד שבעלי האירוע יקבלו את הסכום במלואו. התשלום ייעשה באמצעות התחברות לאתר של חברת אשראי לי. בנוסף, יאפשר האתר לבעלי האירוע לעקוב אחר אישורי ההגעה ולאמוד מראש את מספר המשתתפים הצפוי.

ישראכרט נמצאת בימים אלו במשא ומתן עם גופים ויזמים נוספים בתחום להרחבת השרות.

על שירות שעשוי לענות בדיוק על אותו הצורך, הודיעה אתמול גם חברת לאומי קארד, שהשיקה השבוע את גיפט קארד - כרטיסי מתנה אלקטרוניים. בלאומי קארד כיוונו לשוק שוברי המתנות בישראל, שמגלגל 3-2 מיליארד שקל בשנה, אך כמובן ששוק זה טומן בחובו גם את מגוון הארועים המשפחתיים הנחגגים בישראל.

כרטיס המתנה של לאומי קארד הוא כרטיס מסוג Prepaid (משולם מראש), שנטען בעת רכישתו בסכום הכסף הרצוי - עד לגובה של 1,000 שקל. עם זאת, מגבלות השימוש בכרטיס של לאומי קארד הן שאי אפשר לפדות את הכסף במזומן בכספומט, אלא רק בתשלום בחנויות השונות. כמו כן, תוקפו פג שנה לאחר הנפקתו.

שוק החתונות כבר מזמן אינו זניח, והוא מגלגל - על פי ההערכות הרווחות - כ-8-5 מיליארד שקל בשנה. לפי נתונים שסיפק האתר "מתחתנים ברשת" לפני כחצי שנה, בארץ מתקיימות 40-30 אלף חתונות בשנה; עלות חתונה ממוצעת היא 100 אלף שקל; וסכום המתנות הכולל הממוצע בחתונה הוא 60 אלף שקל. בסקר שערך TheMarker באמצעות מכון המחקר אליקסיר לפני מספר חודשים, התברר שרוב המשתתפים נוהגים להביא צ'ק לחתונה, וכי שווי ההמחאה השכיח הוא 500 שקל לזוג אורחים.

 
 שלח אלינו דואר  

+ הוסף תגובה חדשה
תגובות:
Loading בטעינה...
חזור למעלה                       הוספה למועדפים                       מפת האתר
לייבסיטי - בניית אתרים